2020-03-12 12:09:52

Komunikat na temat funkcjonowania WZN w związku z COVID-19

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników oraz w celu zapewnienia ciągłości usługi zarząd WZN Wielkopolscy Zarządcy Nieruchomości Sp. z o.o. podjął decyzję o czasowej zmianie organizacji pracy naszych Biur Obsługi Klienta i Opiekunów Nieruchomości:
1. Odstępujemy od bezpośrednich spotkań z Klientami w pomieszczeniach zamkniętych – do odwołania.
2. Ograniczamy dostęp do naszych Biur osobom nie będącym naszymi pracownikami – do odwołania.
3. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub korespondencyjnie, przede wszystkim pocztą elektroniczną – do odwołania.
4. Wizyty kontrolne na nieruchomościach będą ograniczone do terenów otwartych i pomieszczeń wspólnych i hal garażowych, w których możliwe jest zachowanie odległości od innych osób większej niż 2 m – do odwołania.
5. W sytuacjach uzasadnionych przewidujemy pracę zdalną przy zamknięciu Biur Obsługi Klienta – do odwołania.
6. W przypadku określonym w punkcie 5 dostęp do dokumentów i danych Wspólnoty może być utrudniony.
Informujemy także, że firmy sprzątające zostały przez nas pouczone o konieczności dezynfekowania powierzchni najbardziej narażonych – klamek, pochwytów, poręczy, przycisków w windach.
Jak Państwu wiadomo, sytuacja związana z zagrożeniem zmienia się dynamicznie, z dnia na dzień i może wymusić kolejne zmiany w stosunku do opisanych wyżej. Będziemy Państwa o nich informować pocztą elektroniczną oraz na naszej stronie internetowej www.wzn.pl
Z poważaniem
Zarząd WZN

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2020-03-14 18:52:31
Szanowni Państwo!
Z powodu zagrożenia epidemicznego, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, informujemy, że od dnia 16 marca b.r. do odwołania, nasze Biura Obsługi Klienta będą dla Państwa niedostępne. Ich obsadę ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, zapewniającego sprawne działanie naszej firmy i obsługę Państwa nieruchomości.
Zdecydowana większość naszego zespołu będzie od tego dnia pracowała w sposób zdalny. Wdrożyliśmy rozwiązania informatyczne zapewniające ciągłość pracy działu księgowości, działu rozliczeń, działu windykacji, działu prawnego i naszych zarządców.
2020-03-14 18:49:16
Wszystkich Kontrahentów naszej spółki i obsługiwanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych, takich jak dostawcy mediów, firmy sprzątające, wykonawców prac, pogotowia techniczne itp. prosimy i upoważniamy do przesyłania faktur wyłącznie drogą elektroniczną na adres faktury@wzn.pl
Wszelką korespondencję z nami również prosimy realizować drogą wyłącznie elektroniczną na adres biuro@wzn.pl lub sekretariat@wzn.pl  Ze względu na ograniczenie pracy naszych Biur Obsługi Klienta odbiór poczty tradycyjnej (Pocztą Polską lub kurierem) może być utrudniony lub odbywać się z opóźnieniem.
Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.
Zarząd WZN
2020-03-12 12:09:52
Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników oraz w celu zapewnienia ciągłości usługi zarząd WZN Wielkopolscy Zarządcy Nieruchomości Sp. z o.o. podjął decyzję o czasowej zmianie organizacji pracy naszych Biur Obsługi Klienta i Opiekunów Nieruchomości:
2020-03-04 10:27:27
W związku z potwierdzeniem przypadku koronawirusa Główny Inspektor Sanitarny wydał komunikat z instrukcjami, jak zmniejszyć ryzyko zakażenia: często myć ręce, zakrywać usta podczas kichania i kaszlu, unikać dotykania oczu, nosa i ust oraz zachować bezpieczną odległość od osoby, która kaszle lub kicha.

Strona 1 z 16 > >>