2020-03-14 18:52:31

KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW

Szanowni Państwo!
Z powodu zagrożenia epidemicznego, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, informujemy, że od dnia 16 marca b.r. do odwołania, nasze Biura Obsługi Klienta będą dla Państwa niedostępne. Ich obsadę ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, zapewniającego sprawne działanie naszej firmy i obsługę Państwa nieruchomości.
Zdecydowana większość naszego zespołu będzie od tego dnia pracowała w sposób zdalny. Wdrożyliśmy rozwiązania informatyczne zapewniające ciągłość pracy działu księgowości, działu rozliczeń, działu windykacji, działu prawnego i naszych zarządców.
W sposób bieżący będziemy kontrolowali i egzekwowali od Państwa kontrahentów dostawy mediów, odbiór śmieci, sprzątanie i obsługę techniczną nieruchomości. Wierzymy, że Państwa kontrahenci nie zawiodą.
Kontakt z naszymi pracownikami będzie możliwy tylko drogą elektroniczną lub na znane Państwu numery telefonów komórkowych, w godzinach od 8:00 do 16:00. W pozostałych godzinach tylko w sytuacjach awaryjnych za pomocą sms.
Awarie i usterki prosimy zgłaszać przede wszystkim za pomocą QR-kodów znajdujących się na nieruchomościach lub za pomocą formularza http://www.wzn.pl/strefa-klienta/zglos-awarie.html
Telefon stacjonarny w biurze w Poznaniu nie będzie odbierany, ze względu na ograniczoną do niezbędnego minimum obsadę biura, której wyznaczono zadania inne, niż kontakt z Państwem.
Popołudniowe dyżury w Biurach Obsługi Klienta zostają zawieszone do odwołania.
Dyżury Radców prawnych zostają zawieszone do odwołania, utrzymana zostaje możliwość uzyskania porady prawnej w Państwa prywatnych sprawach mailem. Nieodpłatna pozostaje pierwsza porada.
Zebrania Wspólnot Mieszkaniowych, które miały odbyć się w terminie od 16 do 31 marca zostają odwołane. Sprawozdanie z zarządu wraz ze sprawozdaniem finansowym zostanie złożone wyłącznie w formie pisemnej. Głosowanie w sprawie uchwał będzie realizowane wyłącznie w trybie indywidualnego zbierania głosów, w preferowany sposób – za pomocą Internetowej Kartoteki Mieszkańca lub pocztą elektroniczną na adres glosowanie@wzn.pl
Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.
Zarząd WZN

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2020-06-30 09:45:54
Informujemy, że rekrutacja na stanowisko asystenta zarządcy nieruchomości w Poznaniu została zakończona.
2020-06-04 15:43:00
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko asystenta zarządcy nieruchomości do naszego biura w Poznaniu.
Szczegóły tutaj >>>
Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Praca stała, od 1 lipca b.r.
2020-05-13 08:53:06
         Sytuacja epidemiczna spowodowała, że niektórzy Właściciele lokali utracili źródła dochodu i w konsekwencji pojawiają się u nich problemy z terminowym regulowaniem zaliczek na pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej i kosztów eksploatacji lokali. Takich Właścicieli może przybywać. To z kolei powoduje, że z każdym miesiącem wspólnoty mieszkaniowe będą posiadały mniej środków finansowych.
2020-04-16 07:51:48
      Uprzejmie przypominamy, że rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2020 roku nakłada sobowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki, ust i nosa również na na terenie nieruchomości wspólnych w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali (Dz. U. z 2020 r. poz. 532 i 568).
Pamiętajmy o zasadzie: "Moja maseczka chroni Ciebie, Twoja maseczka chroni mnie!"
 

Strona 1 z 17 > >>