O firmie

2018-02-03 19:05:50

Zebrania sprawozdawcze pełną parą!

          Wszyscy "z branży" wiedzą, że I kwartał to przysłowiowe „urwanie głowy” dla zarządców nieruchomości. Do codziennych, bieżących obowiązków, w tym najtrudniejszym w roku zimowym okresie, dochodzą bowiem czynności związane ze sporządzeniem sprawozdań z zarządu za miniony rok, sprawozdań finansowych, planów gospodarczych i uchwał, a następnie popołudniowe zebrania sprawozdawcze wspólnot mieszkaniowych, do których zorganizowania, w terminie do 31 marca, zobowiązuje zarządców nieruchomości ustawa o własności lokali.
          Zebranie sprawozdawcze to jednak nie tylko spełnienie ustawowego obowiązku, ale przede wszystkim jedna z niewielu okazji do spotkania się z większą liczbą właścicieli w tym samym miejscu i czasie. Niestety, ta „większa liczba” to z reguły jednak zdecydowana mniejszość ogółu właścicieli lokali, ponieważ statystycznie średnia frekwencja na zebraniach oscyluje na poziomie kilku procent, z tendencją malejącą.
          W tym roku zebrania rozpoczęliśmy już w połowie stycznia, co jest nie lada wyzwaniem, w szczególności dla służb księgowych, które już w pierwszych dniach nowego roku musiały przygotować sprawozdania finansowe. W tej chwili zebrania przebiegają już „pełną parą”, a ostatnie z nich odbędzie się 29 marca. Frekwencja jak dotąd nie przekracza niestety tej statystycznej.

Zatem zapraszamy i do zobaczenia na zebraniu!

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2018-12-21 13:37:50
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia nasze biura będą nieczynne.
W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt z pogotowiami technicznymi, których numery telefonów znajdują się na tablicach informacyjnych w klatkach schodowych.
Wszystkim Państwu życzymy odpoczynku, spokoju, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze w zbliżąjącym się roku 2019.
Pozdrawiamy
Zespół WZN
2018-12-20 10:27:46
Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy kolejną rekrutację na stanowisko asystenta zarządcy nieruchomości.
2018-10-31 08:21:24
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu 2 listopada nasze biura będą nieczynne.
W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt z pogotowiami technicznymi, których numery telefonów znajdują się na tablicach informacyjnych w klatkach schodowych.
Pozdrawiamy
Zespół WZN

Strona 1 z 20 > >>