O firmie

2018-06-24 22:37:21

Wakacje czas zacząć!

Wakacje rozpoczęte!
Wszystkim Właścicielom nieruchomości życzymy wyjazdów w radosnych, wakacyjnych nastrojach i szczęśliwych powrotów, po satysfakcjonującym i regenerującym wypoczynku. :)
Aby relaksować się w pełni, warto skorzystać z kilku praktycznych rad swojego zarządcy nieruchomości:
  1. Wyjeżdżając, na kilka nawet tylko dni, zakręcajmy zawory odcinające przed wodomierzami i ciepłomierzami swojego lokalu. To zabezpieczy nas i naszych sąsiadów przed zgubnymi skutkami nieoczekiwanych pęknięć instalacji wodociągowych i centralnego ogrzewania w naszym lokalu. A te, jeżeli pękają, to zawsze podczas dłuższych nieobecności i Właścicieli " na wyjeździe".
  2. Zostawnym klucze do swojego lokalu u zaufanych osób, które w czasie naszej nieobecności "są na miejscu" w naszej miejscowości i poinformujmy o tym swojego zarządcę, przekazując mu numer telefonu osoby z kluczami. Dzięki temu, w przypadku awarii w lokalu, zalania itp. można będzie podjąć stosowne działania od razu.
  3. Wyjeżdżając sprawdźmy prawidlowe zamknięcie okien i drzwi balkonowych. Podczas intensywnych opadów, przy silnym wietrze, uchylone okno może być powodem zalania podłogi i zniszczenia paneli.
  4. Podczas nieobecności nie zostawiajmy na balkonach luźnych przedmiotów, które silny wiatr mógłby przewrócić, poderwać lub strącić i zrzucić z balkonu. Huragany powoli przestają być u nas anomalią pogodową i stosownie do nich należy wypracowywać nowe nawyki, przeciwdziałające powstawaniu szkód.
  5. Zaufanym sąsiadom dajmy znać, że wyjeżdżamy i kiedy planujemy wrócić. Wiedząc o naszej nieobecności na pewno zwrócą uwagę na wszelkie podejrzane ruchy pod naszymi drzwiami, oknami, czy nie daj Boże, czyjąś już obecność w naszym mieszkaniu.
  6. Przez kilka najbliższych tygodni w ogóle nie oglądajmy piłki nożnej!
UDANYCH WAKACJI ŻYCZY WZN! :)

Jesteśmy dla Ciebie!

logo_test


Aktualności

2018-12-21 13:37:50
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia nasze biura będą nieczynne.
W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt z pogotowiami technicznymi, których numery telefonów znajdują się na tablicach informacyjnych w klatkach schodowych.
Wszystkim Państwu życzymy odpoczynku, spokoju, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze w zbliżąjącym się roku 2019.
Pozdrawiamy
Zespół WZN
2018-12-20 10:27:46
Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy kolejną rekrutację na stanowisko asystenta zarządcy nieruchomości.
2018-10-31 08:21:24
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu 2 listopada nasze biura będą nieczynne.
W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt z pogotowiami technicznymi, których numery telefonów znajdują się na tablicach informacyjnych w klatkach schodowych.
Pozdrawiamy
Zespół WZN

Strona 1 z 20 > >>