Specjalista ds księgowości wspólnot mieszkaniowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa systemu informatycznego Provirtus
  • księgowanie dokumentów księgowych, w tym wyciągów bankowych
  • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami i właścicielami lokali
  • sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych, deklaracji CIT 8
  • obliczanie podatku dochodowego od osób prawnych (CIT)
  • monitoring płatności wychodzących
  • przygotowywanie przelewów
  • uzgadnianie sald rozrachunków
  • współpraca z Działem Rozliczeń
  • współpraca z Działem Windykacji
  • współpraca z kancelarią prawną
  • redagowanie pism i przygotowywanie zestawień
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu

WYMAGANIA:

  • studia z zakresu rachunkowości (mile widziani studenci III lub IV roku)
  • znajomość oprogramowania MS Office, w tym programu MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz umiejętność poruszania się w przepisach prawa
  • umiejętność dekretowania i księgowania dokumentów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • punktualność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
OFERUJEMY:
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • codzienne wsparcie w realizacji powierzonych zadań
  • rosnące wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • brak korporacyjnych zasad i zwyczajów
  • możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni
  • możliwość rozwoju zawodowego odpowiadającego posiadanym predyspozycjom

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania na adres praca@wzn.pl CV wraz z załączoną klauzulą:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).“

 Rekrutacja odbędzie się w trzech etapach:

  • weryfikacja nadesłanych aplikacji
  • pytania i odpowiedzi pocztą elektroniczną
  • rozmowa kwalifikacyjna