POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynny udział w organizacji biura pośrednictwa
  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
  • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
  • udział w negocjacjach pomiędzy kupującymi i sprzedającymi na rzecz Klienta
  • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
  • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem
  • sporządzanie raportów
  • analiza stanu prawnego nieruchomości
  • działania marketingowe, w tym sprawna obsługa portali reklamowych (Gratka itp.)
  • przygotowywanie kompletu dokumentów do transakcji
  • współpraca z notariuszem
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu

WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie
  • praktyka w zawodzie pośrednika
  • znajomość oprogramowania MS Office, w tym programu MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • umiejętność poruszania się w przepisach prawa
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • punktualność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin (godziny pracy 8:00 -16:00)
  • umiejętność pracy w elastycznym systemie godzin
  • samodyscyplina
  • otwartość, operatywność i kreatywność
  • prawo jazdy
  • gotowość do prowadzenia własnej jednoosobowej działalności gospodarczej

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie lub „samozatrudnienie”
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • codzienne wsparcie w realizacji powierzonych zadań
  • przyjazną atmosferę pracy
  • brak korporacyjnych zasad i zwyczajów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego odpowiadającego posiadanym predyspozycjom

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania na adres praca@wzn.pl CV wraz z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).“

 Rekrutacja odbędzie się w trzech etapach:

  • weryfikacja nadesłanych aplikacji
  • pytania i odpowiedzi pocztą elektroniczną
  • rozmowa kwalifikacyjna