SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PUBLIC RELATIONS

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreowanie wizerunku firmy
  • opracowywanie strategii marketingowych
  • przygotowywanie tekstów na strony internetowe
  • redagowanie komunikatów
  • pomoc w redagowaniu treści korespondencji
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie wykonania materiałów reklamowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (lub student)
  • znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji
  • bardzo dobra znajomość programów Word i Excel, PowerPoint
  • znajomość zagadnień i narzędzi PR oraz rynku mediów
  • umiejętność pracy z mediami społecznościowymi
  • komunikatywność i zdolność nawiązywania kontaktów
  • podstawowe umiejętności z zakresu administrowania treścią na stronach www
  • znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • punktualność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • zamiłowanie do nowych technologii
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin (godziny pracy 8:00 -16:00)
  • gotowość do prowadzenia własnej jednoosobowej działalności gospodarczej

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie lub „samozatrudnienie”
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • codzienne wsparcie w realizacji powierzonych zadań
  • rosnące wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • brak korporacyjnych zasad i zwyczajów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego odpowiadającego posiadanym predyspozycjom

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania na adres praca@wzn.pl CV wraz z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).“

 Rekrutacja odbędzie się w trzech etapach:

  • weryfikacja nadesłanych aplikacji
  • pytania i odpowiedzi pocztą elektroniczną
  • rozmowa kwalifikacyjna